Pereiti prie turinio

Pagalba:Susiję keitimai

Iš Wikibooks.

Susijusių keitimų puslapyje išvardinami paskutiniai puslapių, į kuriuos yra nuorodų iš peržiūrimo puslapio, keitimai. Rodoma ne daugiau keitimų, nei nurodyta naudotojo nustatymuose. Puslapio antraštė yra "Susiję keitimai", o paantraštėje nurodytas puslapis, su kuriuo susiję šie keitimai. Susiję keitimai nerodo pasikeitimų puslapiuose, kurie turi nuorodas į peržiūrimą puslapį, bet peržiūrimas puslapis nuorodų į tuos puslapius neturi.

Jei savo naudotojo nustatymuose esate nurodęs "Slėpti smulkius pakeitimus naujausių keitimų sąraše", o paskutinis puslapio, į kurį yra nuoroda iš peržiūrimo pulapio, keitimas buvo smulkus, nerodomas nei smulkus keitimas, nei paskutinis ne smulkus keitimas.

Atkreipkite dėmesį, kad jei nuoroda yra į peradresuojantį puslapį, rodomi tik peradresuojančio puslapio pakeitimai, o ne to puslapio į kurį peradresuojama. Dėl to tokias nuorodas geriau pakeisti, kad rodytų tiesiogiai į norimą puslapį, o ne per peradresuojantį puslapį.

Susijusių straipsnių puslapyje nerodomi vaizdų, garso failų bei jų aprašymo puslapių pasikeitimai, nesvarbu kokio tipo nuoroda į juos įdėta (vaizdas, :vaizdas ar media).