Wikibooks aptarimas:Naujienos

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikibooks.

Čia talpinamos wikiknygų projekto naujienos tiek apie naujas knygas, tiek apie naujus wikiknygų projekto įvykius.- pvz. kenkėjus, kurie bjauroja wikiknygas, keitinėdami jų kategorijas į įžeidžias, o po to trina naujienas ir rašinėja įžeidžius komentarus.

Nagi ko nerimstate, ne kiekvienas jus stebintis šuo ketina įkąsti, bet jei atkakliai laipiosite jam ant letenos, net jam pradėjus urgzti, pats kaltas, kad erzinote. Juk buvote įspėtas:) Tamsta piktnaudžiaujate vikiknygų projektu - tai akivaizdu, išskyrus, žinoma, patį jus. 213.48.73.89 08:08, 2007 liepos 4 (UTC)
įžeidžių kategorijų dėliojimas atliktas 213.48.73.89 kuriamoms knygoms apie Raudonosios armijos nusikaltimus bei adminstratorių savivaliavimą vikipedijos enciklopediniame projekte gali būti persekiojamas pagal Lietuvos respublikos Administracinį kodeksą - žr kompiuteriniai nusikaltimai, bendrininkavimas nusikaltėliams. 78.62.22.250 10:12, 2007 liepos 4 (UTC)

Aš galbūt įsižeidžiau, kad pavadinote mane hakeriu, tai kas dabar bus? Aš taip pat įsižeidžiau, kad pridėjote čia nesąmoningų tekstų apie Vikipedijos administratorius.

Kategorijos teatspindėjo mano asmeninę nuomonę, taip pat kaip jūsų tekstai atspindi jūsiškę. Nuomonę turėti negali būti baudžiama įstatymu, jei pagal jus ji neatitinka tikrovės, ištrinkite ir kame problemos? Nusileiskite ant žemės. Aš jūsų net nepažįstu, koks man tikslas jus įžeidinėti? Beje, ir nenoriu pažinti. Štai man gal pasirodė, kad tamsta susigalvojote atseit kitų neatrastą būdą prasimanyti pajamų, galbūt man irgi pradėti kurti knygą? Apie jus? Ar dar neatsibodo mojuoti BK ir AK? Ką tai sako apie jūsų asmenį? Nutylėsiu, nes vėl įsižeisite. Man jūsų nuoširdžiai gaila. Taip pat jūsų šeimos, jei per kiekvieną kurio nors nario nepasitenkinimo protrūkį grasinate teismu. Kitą kartą savo naudotojo puslapyje surašykite frazių sąrašą, kurių negalima vartoti būnant online, kadangi tai Naudotojo:78.62.22.250 bus traktuojama kaip įžeidimas arba RA nusikaltimų dangstymas - atleiskite, jūsų minčių skaityti negaliu.

Ir išvis, nepradėkite virti košės iš nieko, nes aš tai moku geriau, sakau tai užtikrintai, net nepažinodamas jūsų. "Diskusija" baigta. 213.48.73.89 13:48, 2007 liepos 4 (UTC)

jei įsižeidėte, tai galite ginti save kad ir teisme. Baudžiamas ne nuomonės turėjimas, o tam tikra jos destruktyvi raiška. Su BK man per Aukščiausią teismą pavyko prispausti dėl žudikų dangstymo netgi generalinės prokuratūros prokurorą Josif Nenartovič, o dabar, kai jie pareiškė, kad neatnaujina mano pažįstamo saugumo karininko Pociūno mirties aplinkybių tyrimo, teks irgi imtis tam tikrų procesinių ir kitokių veiksmų. Man jūsų net negaila, o gėda, kad tokių niekdirbių, kurie Raudonosios armijos nusikaltimus laiko marginalijomis, dar esama.Urbs 21:18, 2007 liepos 13 (UTC)

nukreipimas[keisti]

Nukreipimas turėtų būti avirkščias - iš Naujienos į Wikibooks:Naujienos, nes puslapis aiškiai ne knyga.--Dirgela 14:08, 2007 liepos 13 (UTC)