Pereiti prie turinio

Wikibooks aptarimas:Kandidatavimas į administratorius

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikibooks.

Prašau nurodyti balotiravimosi ir balsavimo sąlygas. Būtų gerai, jei kandidatai išdėstytų savo rinkimines programas, kad ir čia - visiems būtų tik į naudą. Aš pats bent kol kas apsiimu atsakomybę tik už naujienų skyrelį.Urbs 14:52, 2007 liepos 4 (UTC)

Manau, kad vikiknygose balsuojant turi turėti teisę reikšti nuomonę tie naudotojai, kurie yra čia įnešę bent kokį svarbesnį įnašą ir suvokia administravimo bei redagavimo poreikį bei svarbą. Atsitiktiniai užklydėliai ar kitkuo suinteresuoti asmenys turėtų gauti žymiai mažesnį svorį balsuodami. Urbs 21:13, 2007 liepos 7 (UTC)

Mea pastaba - Štai keitimo nuoroda [1], kadangi jūsų (URBS) komentaras buvo "Prieš" skiltyje, aš jį perkėliau į neutralią skiltį, kadangi jūs minėjote jog balsuotumėte "už', bei kad "tada pareikšite savo nuomonę" ir tekste nėra aiškiai išsakyta, kad balsuojate prieš, galvojau ne ten įrašėte. Ką dar galėčiau padaryti jūsų labui, kad turėtumėte prie ko prikibti? Mea Mea, kurios niekas ne tik kad neprašė tvarkyti ar prižiūrėti kokiu nors būdu balsavimą, kurio atrodo netgi taisyklių neturime, ne tik kad savavališkai be mano sutikimo perkėlė mano balsą REIKALAUJANTĮ wikiknygų projekto vidaus taisyklių, bet dar ir apkaltino - tai atitinka asmeninę ataką.Urbs 21:18, 2007 liepos 7 (UTC)

Don't be a ******* bully. Parašykite savo kontaktus, išsiaiškinsime. Nenoriu viešai taip negražiai, kaip apie jus manau, be to, čia ne tinkama vieta aiškinti tokiems keistiems žmonėms kaip tamsta, kuo skiriasi asmeninė ataka nuo to, kas angliškai vadinasi cognitive bias. Mea 21:47, 2007 liepos 7 (UTC)


Šiaip jau, nepageidauju su jumis bendrauti - turiu gyvenime žymiai svarbesnių rūpesčių, bet jūsų elgesys yra akivaizdžiai disruptive. 20 tūkst. partizanų (apie pusė jų 16-20 metų) paaukojo savo gyvybes, kad jūs galėtumėte laisvai rašinėti netgi čia, o jūs, deje, to nesuvokiate. Suskaičiuokite garsiai pvz. iki 50 ir pajusite kiek tai daug. Ne mano reikalas aiškintis kaip kvalifikuotinas jūsų elgesys grubiai sudarkęs balsavimo eigą ir pažeidęs mano teises ir kaip jūs turite būti nubausta už tokius veiksmus (en-wiki nepritaria perkėlinėjimams netgi voting debate, o jūs sau wikiknygose iki tol nieko nenuveikusi leidžiate ne tik perkėlinėti pasisakymą, bet ir keičiate balsavimo rezultatus. Jūs pripratę nevaržomai ir nekontroliuojanai elgtis enciklopediniame projekte, kurs ant žlugimo ribos ir bandote daryti savo tvarką čia. Jums veikiant, aš ten tvarkęs medžiagą apie Lietuvos partizanus, Raudonos armijos nusikaltimus neteisėtai blokuotas metams - netgi apšmeižtas, atseit, keiksmažodžiavau. Jūs galite viešai negražiai - pademonstruosite save.Urbs 06:37, 2007 liepos 8 (UTC)
Jūs klystate jau vien tame, kad manotės žinąs ką aš suvokiu ir ko nesuvokiu. O kad turite gyvenime žymiai svarbesnių rūpesčių nesimato iš jūsų atkaklaus priekabių ieškojimo. Jeigu tamsta kažkur įsižeidėte, tai jūsų suvokimo problema, nes nei viename komentare neturėjau intencijos įžeisti ir apskritai gyvenime taip nedarau, nebent gindamasi. Tuo tarpu tamsta čia ir Vikipedijoje pasirodėte kaip labai priekabus, neskiriatis tyčia ir netyčia padarytų veiksmų, visiškai sunarpliojantis ir sumaišantis priežastis su pasekmėmis ir visa kita. Dabar jau gavosi, kad jūs buvote blokuotas per mano veikimą, kaip suprantu iš jūsų pasisakymo? Aš tikrai labai apgailestauju, kad po mano atsiradimo vikipedijoje jusm pasidarė nebemiela gyventi, ir kad po mano jūsų neaiškaus balso-komentaro perkėlimo į kitą vietą susivokėte jog pasaulyje įsivyraus BLOGIS jeigu nesiimsite priemonių. O kad nepaliekate savo kontaktų, dar leidžia daryti prielaidą, kad esate bailys, drąsus tik kol pasislėpęs už kompiuterio ekrano ir šūkių apie teisines normas. Aš jums siūliau būdą išspręsti šitą pavadinkime konfliktą, jūs atsisakydamas parodote, kad jums nesvarbu išspręsti dalykus, svarbu tik įrodyti savo teisumą. Taigi, jūsų žiniai, jūs neteisus savo manymuose apie mane, mano požiūrius, ketinimus, veiksmus ir pripratimus. Todėl jūs neteisus savo kaltinimuose, ir blokuotas buvote, jei teisingai supratau, ne dėl to kad tvarkėte medžiagą apie RA, o dėl to, kad atkakliai priešinotės daugumos nuomonei ir trikdėte darbą savo komentarais, kurie lengvai gali būti traktuojami kaip terorizmas, grasinimai. TAd jei ir neteisingai supratau, tai juk nėra nusikaltimas? O jeigu jums visur vaidenasi RA nusikaltimų slėpimo bendrininkai, tai gal nueikite pas psichologą, padės susivokti savyje. Jeigu jums trūksta dėmesio, eikite į televiziją. Jeigu jums trūksta meilės, keiskite save. Ir dar būtų gerai, jei paaiškintumėte konkrečiau, kuo mano elgesys disruptive, nes nesupratau - jei jums tai ir akivaizdu, ne visi tokie protingi ir pastabūs. Mea 11:25, 2007 liepos 8 (UTC)
Ir apie koki balsavimo rezultatu keitima snekate, taip pat nesuprantu? Pati balsavau pries ir del to pridejau viena balsa suminiame rezultate. Kokias as jusu teises pazeidziau? Mea 11:40, 2007 liepos 8 (UTC)
Čia yra aptarinėjamas balsavimo į administratorius puslapis. Jūs čia nesate nei balsavimo komisijos pirmininkė, nei mano įgaliotas asmuo balsavimo keitimams ir atlikote neteisėtus veiksmus už ką turėtumėte atsakyti. Balsavime yra tam tikros betvarkės - nėra nustatytas galutinis terminas ir nėra balsavimo teisėtumą prižiūrinčio įgalioto asmens, o tai sudaro prielaidas "troliškai" Mea veiklai Urbs 19:37, 2007 liepos 8 (UTC)
Su jumis diskutuoti, tai kaip su pliku pesiotis (ispudis).. Aciu uz pagalba (padekojimas) Viso gero (atsisveikinimas). Saugokite save (palinkejimas) Mea (parasas) 2007 liepos 9 d. (data)