Pereiti prie turinio

Naudotojo aptarimas:Urbs

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikibooks.

Išimkite raudonas nuorodas iš knygos Raudonosios armijos nusikaltimai, nes tai kaip spėju yra iš Vikipedijos. Ačiū. Matasg 21:27, 2007 liepos 12 (UTC)

Kol kas tegul "paraudonuoja -tai netgi estetiška", bet po truputį tvarkysiu. Beje, kaip suformuoti nuorodą iš vikipedijos į knygą?Urbs 21:36, 2007 liepos 12 (UTC)

Vikipedijoje parašykite [[b:Knygos pavadinimas]] Matasg 07:31, 2007 liepos 13 (UTC)

Nesu tikra, ar lietuvisko vikiknygu projekto paskirtis tokia pati kaip anglisko, nors itarciau, taciau angliskame aiskiai parasyta:'Welcome to Wikibooks, a Wikimedia project that was started on July 10, 2003 with the mission to create a free collection of open-content textbooks that anyone can edit'. Turiu omeny jusu nepasitenkinima jusu knygu ir skundarasciu redagavimais, kategoriju ir vietu keitimais. Rasydamas siame projekte knyga, taip pat kaip ir Vikipedijoje, jus sutinkate, kad tekstas bus redaguojamas ir kitu zmoniu. Suprantama, geriau tai butu atliekama sutartinai, bet ar su jumis galima sutarti, tai atskiras klausimas. Mea 12:24, 2007 liepos 13 (UTC)

knygos pavadinimo savavališkas keitimas iškraipant jo esmę tai nėra redagavimas. Jos vietos pakeitimas - tai nėra redagavimas. Įmanoma tekstą taip nuredaguoti, kad iš jo nebeliks nieko. Kad taip nebūtų yra taisyklėse uždrausta griaunamoji veukla po redagavimo priedanga - disruptionUrbs 20:50, 2007 liepos 13 (UTC)
Na viskas tik is nevilties, as is tikro jus myliu, ilgai tai slepiau, bet ilgainiui supratau, kad vienpusis jausmas ir pasidaviau nusivylimo emocijoms. Zinote gi, atstumta ir pazeminta moteris elgsis ziauriau uz audra juroje. Jus skiriate visa savo laika ir mintis Lietuvos partizanu gyvenimams, bet nekreipiate jokio demesio mano kanciai, kuri vyksta cia ir dabar. --Mea 09:05, 2007 liepos 14 (UTC)
Pirma, - aš viso laiko neskiriu - vikipedijoje užblokuotas metams. Antra - Administratoriui MatuiG-Dirgėlai prirašinėjote - Be 'tarp eiluciu', manyciau, kad jus, kaip administratorius, turetumete ispeti Urbs del jo aptarimu tematikos (na tame tarpe ir mane... Na prisipazinkite nors sau, ar jums atrodo, kad visi zmones cia ir Vikipedijoje kimba prie Urbs? Sis zmogus arba turi mastymo sutrikima, krypstanti i paranojos puse, arba turi konkrecius jam vienam zinomus motyvus, kuriuos stengiasi igyvendinti naudodamasis situacija. Abiejais atvejais, mano manymu, jo veikla turetu buti apribota, nes pirmuoju atveju kenktu jo paties sveikatai su idealia terpe progresuoti ligai, tad vien is zmogisko rupescio jo padetimi; antruoju atveju projektas tiesiog naudojamas ne pagal paskirti - vienokaii ar kitokiai asmeninei propagandai. Jo rasmoa knyga apie Raudonos armijos nusikaltimus sveikintina, taciau Vikipedijos virtuves gincu kaisiojimas ir kaltinimas smeiztais ir kitais dalykais kaip sios knygos priedas - nesuvokiama, ir tikrai nemanau kad tokie tekstu niuansai pageidaujami projekte. Neleiskite tam zmogui vairuoti, jums sedint prie vairo. --Mea 09:50, 2007 liepos 14 (UTC)Urbs 06:21, 2007 liepos 15 (UTC)
O kova už teisingumą jums ne motyvas? Kad mane blokuoja neteisėtai ir dar apšmeižę (netgi apkaltinę keiksmažodžiavimais) -jums nieko? ir visa tai vadinate asmenine propaganda bei reikalaujate sankcijų. Nieko sau.Urbs 06:24, 2007 liepos 15 (UTC)

Blokuojant, duodamos pasirinkti kelios priežastys, kad administratoriui nereikėtų pačiam įrašinėti, vienas iš galimų pasirinkimų - 'grasinimai, įžeidinėjimai, keiksmažodžiai', ir nurodžius tokią priežastį nebūtinai reiškia,kad vartotojas blokuotas dėl visko išvardinto, tai tik reiškia, kad blokavimo priežastis papuola į šią kategoriją. Dar kartą siūlau taip nesusireikšminti. Jus buvote blokuotas teisėtai, nes vystėte nekonstruktyvias diskusijas ir vien tuo netiesiogiai kenkėte projektui. Dėl blokavimo laikotarpio metams, man pasirodė tai per daug, svarsčiau kad reikėtų sumažinti terminą, bet kai jūs nukreipėte savo nepasitenkinimą ir mano atžvilgiu, manau suprasite, man praėjo bet koks noras. O čia padalyvavus pagalvojau kad gal teisingiausia būtų jums išvis neleisti prieiti prie interneto:) --Mea 08:51, 2007 liepos 15 (UTC)

ah, taisote savo zodines israiskas, po keliu savaiciu. o kur atsiprasymas?:) negaiskite veltui laiko, moku paziureti straipsniu istorija ir taip pat dar kitus pamokinti, kilus reikalui. o dar jusiskiais terminais snekant argi tai ne irodymu slepimas?:))) m
tai buvo tik tam tikro korektiškumo, tikslumo ir aiškumo siekimas (terminas wiki-isterija) buvo neapibrėžtas ir naivu būtų tokiu būdu ką nors slėpti.
O kam kitus mokinti, Jus juk esate ne "mokytojas" wiki projektuose... Jie patys išmoks ir be Jūsų. Matasg 13:20, 2007 liepos 13 (UTC)
Koks skirtumas, net ne tai turejau omeny.. --Mea 16:21, 2007 liepos 13 (UTC)

Nustokite rašinėti į aptarimus savo kvailomis temomis. Kitaip būsite blokuojamas. Matasg 08:37, 2007 liepos 15 (UTC)

Neteisėti veiksmai - paaiškinimas Mea ir kitiems

[keisti]

Yra du dalykai - kaip tai (blokavimas išvardinant trejetą priežasčių - grąsinimai,įžeidimai, atakos) priimta suvokti patiems administratoriams ir, antra, - kaip tai suvokia ir atrodo kitiems, kad ir pašaliniams skaitytojams. Pvz. jie pasižiūri - vartotojas turbo blokuotas ir dėl ... keiksmažodžių, reiškia jis wiki-keikūnas?!. Šiaip jau, medicinine prasme - nesugebėjimas pažvelgti į situaciją kitų akimis, psichikos sutrikimo požymis, o juridine prasme elementariai - tai šmeižtas, atsiradęs tyčios ar netyčios tvarka. Ikiteisminis tyrimas nustatys. Ir prie ko čia "susireikšminimas"? Mane eilinį kartą tvarkant medžiagą apie Raudonosios armijos nusikaltimus neteisėtai, šiek tiek palaikant ir jums, blokavo ištisiems metams ir man paprasčiausiai pikta. Tai, beje, labai moteriškai emocionalu: apsprendžia patinka - nepatinka, o ne teisėtumas, teisingumas, konkrečios taisyklės, pagaliau įstatymas. Dėkui, kad nors "pasirodė", tai gal nesate absoliučiai beviltiška. Kai kur suvokėte savo klaidas ar prametimus -nors tiek naudos. Keisčiausia, kad šių dalykų nenori suvokti ADMINISTRATORIUS Matasg, kuris dar sugebėjo man pabandžius paaiškinti Dirgėlos-Matog veiksmų destruktyvumą (nekonstruktyvumą - disruption en:wiki prasme) ir mane įžeisti (155 straipsnis. Įžeidimas.1. Tas, kas viešai veiksmu, žodžiu ar raštu užgauliai pažemino žmogų, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.) bei grąsinti. Teisėtai piktintis, kad tave blokavo metams rašant ir apie tavo artimųjų nužudymą, o po to trina ir naikina protestus - tai nėra... "kvaila", juolab kad ir kiti mano artimieji `ant taikinio` . Turbo. 2007 liepos 15 d., 14:55.Urbs 11:58, 2007 liepos 15 (UTC)

Na nežinau, kaip jūs sakote, tyrimas parodys. Stebinate mane savo manymu, kad aš turėčiau ieškoti teisybės virtualiam asmeniui, kuris primeta man bendradarbiavimą RA nusikaltimų dangstyme, ir kad išvis ką nors turėčiau daryti dėl kokio nors virtualaus asmens. Ir kad jei aš kažko nedarau, kaip, jūsų manymu, turėčiau daryti - tai yra nusikaltimas??? Wikipedia yra laisva enciklopedija, nori darai ten ką nors, nenori nedarai. Viso to, kas mano gyvenime tuo metu vyko ar nevyko, fone, ta jūsų istorija man neatrodė kažkoks reikšmingas dalykas (tokiu svarbumo santykiu: kaip dešimties sekundžių lietutis kai esi šlapias nuo dienas trukusios liūties) - na tik įkišau savo nuomonę šen bei ten, nes taip atrodė teisinga. O tai, kokį burbulą jūs iš viso to išpūtėtė man neleidžia galvoti kitaip tik kaip kad esate labai susireikšminęs asmuo (ARBA- turintis kėslų, grubiai tariant). Štai kad ir pvz, pasak jūsų, aš čia iš paskos jums atlėkiau. Jūsų žiniai, aš čia užklydau beieškodama informacijos kas tai yra triumviratas, nes jūsų begaliniam dabar turbūt pasitenkinimui nesu išprususi:))))) istorijos srityje ir taip užtikau jūsų ir Hugo.arg akciją. Kaip buvo toliau, jūs žinote.

Dėl viešų įžeidimų ir kt kaltinimų, man šiaip kilo klausimų: a) jeigu asmuo A pavadina asmenį B įžeidžiančiai, o paskui asmuo B pasako asmenims C, D, E ir F, kad jį asmuo A pavadino įžeidžiančiai, ar tai vadinasi viešas įžeidimas? Ar ten kaip nors su procentais tie vieši įžeidimai būna, priklausomai nuo to, kiek asmenų buvo liudininkais?.. b) jeigu aš kasdien valydamasi dantis, prisimenu, kad reikia nusipirkti dantų pastos, tačiau nuėjusi į parduotuvę, dantų pastos nusipirkti pamirštu, nes perku daug kitų dalykų, ar tai teisiniu požiūriu skaitosi, kad aš specialiai nenusipirkau dantų pastos ar kaip čia gaunasi?

Parašykite jei nesunku, jei sunku, tiek to - suprasiu ir ieškinio dėl mano teisių pažeidimo nekelsiu. --Mea 12:40, 2007 liepos 15 (UTC)

vėl viską tenka aiškinti nuo pradžių. Nors wikipedia skelbiasi laisva, tačiau piliečių veikas (kaip ir neveikas) joje bei atsakomybę už neteisėtas veikas nusako tiek wikipedijos vidaus taisyklės, tiek ir kodeksai (Letuvos respublikos administracinių teisės pažeidimų ir baudžiamasis), kadangi tai yra vieša erdvė, potencialiai atspindima visų LIETUVOS ir ne tik jos interneto vartotojų ekranuose. Ir joje anaiptol negalima elgtis kaip tik nori ir juo labiau įžeidinėti, šmeižti, šantažuoti, grąsinti susidorojimu etc. Šiuos dalykus prieš pusantrų metų turėjau garbės išaiškinti netgi pačiam lt:wiki senjorui Domui Mituzui. Jūs prisiidama konkrečias administratorės pareigas įsipareigojote sergėti wiki taisyklių ir reglamentų laikymosi, bei jų vykdymo priežiūros - pagalba naujiems (kaip ir Matuig), straipsnių tvarkymas, kova su vandalais etc. Deja, jūs įsipainiojote į nemalonią politinę istoriją, susijusią su Raudonosios armijos nusikaltimų (tame tarpe ir prieš kitus mūsų tautiečius bei mano artimuosius) nušvietimu. Jūs tam tikru laipsniu bendrininkavote teksto naikintojams ir neteisėtam blokavimui (nusikaltimas apima ir veikos ir neveikos sąvokas - pvz palikti mirštantį be jokios pagalbos) - USA advokatas už tokius dalykus momentaliai išieškotų solidžią sumą, kaitaliojote balsavimo rezultatus be galiojimo ir, po to dėl nepamatuoto emocionalumo bei neapdairumo dar ir apšmeižėte bei įžeidėte viešoje erdvėje mane. 78.62.22.250 13:13, 2007 liepos 15 (UTC)
Na taip, vėl nuo pradžių. Jūs nepaklausėte, gal aš pati merdėjau tuo momentu, kai jus mirštantį be pagalbos palikau, ir ne virtualiai, o realiai? Taip, aš įsipareigojau kažkuria prasme tapdama administratore - dėti pastangas ta linkme, betgi vis tiek teturiu savanorio statusą, kas reiškia kad darau paslaugą kažką darydama, o ne nusikaltimą kažko nedarydama. Ir tuo labiau neįsipareigojau mesti visas realaus gyvenimo veiklas dėl to, kad esu administratorė virtualiame projekte. Dėl šmeižimo , taigi taip ir nenurodėte konkrečiai, kur aš jus apšmeižiau? Pasakiau netiesą? Ai, gi pavadinau Jusu Svarbenybe Turbo Burbo. Na atsiprašau, suklydau, visai jūs ne svarbenybė ir ne burbate, ar jūs norėtumėte, kad parašyčiau viešą atsiprašymą į Lietuvos Rytą? Ar jūs tikrai to norite? O jeigu tiek daug žalos pridariau jūsų asmeniui, prašau, atsiųskite sąskaitą, gi kas man studentei yra pasponsoriauti ponui Turbo, ir kiti nesudariantys galo su galu kreipkitės! Dėl įžeidimo esu kur kas jautresnė nei jūs, tik nesikreipiu į teismus kiekvieną kartą kai man pasirodo kad buvo pažemintas mano orumas. Štai anksčiau pasakiau, gyvenkime draugiškai - nuoširdžiai ir geranoriškai, jūsų žiniai, kaip jūs tai pavadinote? "Svaičiojimu". Tai ir klausiu, ką DAR galėčiau padaryti jūsų labui. --Mea 14:46, 2007 liepos 15 (UTC)
Viešpatie aukščiausias - kokia jūs nedėmesinga. Aš tuos "burbulus" ir pamiršau - jūs mane juk apkaltinote terorizmu ir tai aš jums nurodžiau, ne tik kad klydote (šiandien tik ką pradėjau dar vieną antiteroristinį projektą.) Ir be reikalo nesikreipiate, kai jus kas užkabino, nors tokiais atvejais reikia paskaičiuoti jėgas ir liudininkus. Ir ne tiek man žalos padarėte (nors po trejeto laidotuvių - gaisre daugiabutyje kovo 11-ą žuvo trys mano pažįstami, spaudžiami prokurorai nesiima reikiamų veiksmų ir dar po tąsymųsi po teismus su policija - Chilobokovu, Kuodiene etc man spaudimas pašoko vos ne iki 200/100), kiek pakenkėte pačiam projektui. ES komisija pradeda tirti komunizmo nusikaltimus - ne mažiau atgrąsūs ir ciniški nei nacizmo. Mes esame ES nariai ir reikia palaikyti jos politiką (savanoriškai). Man visai neįdomu, nei jus mokyti, nei auklėti, bet jei įdomu juridiniai momentai, tai jei būtumėte nesikišusi į šią istoriją, turėtumėte teisę aiškinti, kad nieko nežinojote apie tai. Geranoriškus ketinimus svaičiojimais vadinti man nebūdinga. Gerai, kad studijuojate, bet pernelyg skubiai emocialiai reaguojate į situaciją ir atkreipkite dėmesį, kaip teisėtumo klausimus suvokia jūsų "mokinys". Galų gale, kalbos apie geranoriškumą, kai su manimi elementariai susidorojo yra arba absoliučiai neadekvatus situacijos vertinimas, kuo aš linkęs po bendravimo patirties su jumis tikėti arba pasityčiojimas. Galų gale prašau nusiraminti ir darbuotis visų labui, bei būti atidesne ŽMONĖMS. Man jūsų ir gaila, tačiau ir pikta - susidorota, išsityčiota... Urbs 15:15, 2007 liepos 15 (UTC)
Atsiprašykite Viešpaties, nei jis mot.giminės, nei nedėmesingas --Mea 15:56, 2007 liepos 15 (UTC)
Geras humoras visada labai vietoje, tačiau man tikrai nėra labai linksma.Urbs 16:04, 2007 liepos 15 (UTC)

Testas

[keisti]

¬¬¬¬

Turime bendrą interesą

[keisti]

Parašykite man į fivetrees@yahoo.com