Naudotojo aptarimas:Expert

Page contents not supported in other languages.
Pridėti temą
Iš Wikibooks.
Naujausias komentaras: prieš 11 metų AndriuZ temoje terminija

Ar yra toks terminas "validatinimas" ? --AndriuZ 01:42, 27 Liepos 2005 (UTC)


ačiū už kokybišką indėlį. --Journalist 19:07, 2007 liepos 9 (UTC)

Byla Vaizdas:MVK schema.png gali būti ištrinta[keisti]

Brangus įkėlėjau: Byla Vaizdas:MVK schema.png, kurią jūs įkėlėte, gali būti greitu laiku ištrinta, kadangi Jūs nenurodėte arba neteisingai nurodėte licenciją, arba paaiškinimuose nurodyta tik nekomerciniam naudojimui, mokymosi tikslams, tik Vikiknygose. Vikiknygų turinys platinamas pagal GFDL licenciją, todėl ir įkeliamos bylos turi tenkinti šią nuostatą, arba kitos nurodytos licencijos turi būti suderinamos su nuostata, kad jų turinys gali būti bet kieno panaudotas bet kokiems komerciniams ir nekomerciniams tikslams.

Jei Jūs sukūrėte šią bylą ir norite naudoti ją Vikiknygose, Jūs galite įkelti ją iš naujo (jei ji nebuvo ištrinta – pridėti), nurodant licencijas, kurios yra Pagalba:Paveikslėliai.

Jei Jūs nesukūrėte šios bylos, bet norite ją panaudoti Vikiknygose – tam yra du būdai: 1) panaudoti fair use principą (išsamiau žiūrėkite angliškoje Vikipedijoje [1]), jei manote, kad šios bylos turinys atitinką fair use keliamus reikalavimus; 2) paprašyti autorių teisių turėtojo paskelbti jums reikalingą bylą laisvai platinama.


Byla Vaizdas:ITAS kompozicinis vaizdas pvz.png gali būti ištrinta[keisti]

Brangus įkėlėjau: Byla Vaizdas:ITAS kompozicinis vaizdas pvz.png, kurią jūs įkėlėte, gali būti greitu laiku ištrinta, kadangi Jūs nenurodėte arba neteisingai nurodėte licenciją, arba paaiškinimuose nurodyta tik nekomerciniam naudojimui, mokymosi tikslams, tik Vikiknygose. Vikiknygų turinys platinamas pagal GFDL licenciją, todėl ir įkeliamos bylos turi tenkinti šią nuostatą, arba kitos nurodytos licencijos turi būti suderinamos su nuostata, kad jų turinys gali būti bet kieno panaudotas bet kokiems komerciniams ir nekomerciniams tikslams.

Jei Jūs sukūrėte šią bylą ir norite naudoti ją Vikiknygose, Jūs galite įkelti ją iš naujo (jei ji nebuvo ištrinta – pridėti), nurodant licencijas, kurios yra Pagalba:Paveikslėliai.

Jei Jūs nesukūrėte šios bylos, bet norite ją panaudoti Vikiknygose – tam yra du būdai: 1) panaudoti fair use principą (išsamiau žiūrėkite angliškoje Vikipedijoje [2]), jei manote, kad šios bylos turinys atitinką fair use keliamus reikalavimus; 2) paprašyti autorių teisių turėtojo paskelbti jums reikalingą bylą laisvai platinama.


Byla Vaizdas:ITAS sarysiu schema.png gali būti ištrinta[keisti]

Brangus įkėlėjau: Byla Vaizdas:ITAS sarysiu schema.png, kurią jūs įkėlėte, gali būti greitu laiku ištrinta, kadangi Jūs nenurodėte arba neteisingai nurodėte licenciją, arba paaiškinimuose nurodyta tik nekomerciniam naudojimui, mokymosi tikslams, tik Vikiknygose. Vikiknygų turinys platinamas pagal GFDL licenciją, todėl ir įkeliamos bylos turi tenkinti šią nuostatą, arba kitos nurodytos licencijos turi būti suderinamos su nuostata, kad jų turinys gali būti bet kieno panaudotas bet kokiems komerciniams ir nekomerciniams tikslams.

Jei Jūs sukūrėte šią bylą ir norite naudoti ją Vikiknygose, Jūs galite įkelti ją iš naujo (jei ji nebuvo ištrinta – pridėti), nurodant licencijas, kurios yra Pagalba:Paveikslėliai.

Jei Jūs nesukūrėte šios bylos, bet norite ją panaudoti Vikiknygose – tam yra du būdai: 1) panaudoti fair use principą (išsamiau žiūrėkite angliškoje Vikipedijoje [3]), jei manote, kad šios bylos turinys atitinką fair use keliamus reikalavimus; 2) paprašyti autorių teisių turėtojo paskelbti jums reikalingą bylą laisvai platinama.


terminija[keisti]

abejočiau ar teisingai išverstos domėjimo sritys iš anglų kalbos

o juk nuo to priklauso ir visi kiti vertimai... --AndriuZ (aptarimas) 13:09, 23 birželio 2012 (UTC)Atsakyti