Šablonas:Wimage

Iš Wikibooks.
Jump to navigation Jump to search

Byla {{{1}}} gali būti ištrinta[keisti]

Nuvola apps important.svg
Brangus įkėlėjau: Byla [[:{{{1}}}]], kurią jūs įkėlėte, gali būti greitu laiku ištrinta, kadangi Jūs nenurodėte arba neteisingai nurodėte licenciją, arba paaiškinimuose nurodyta tik nekomerciniam naudojimui, mokymosi tikslams, tik Vikiknygose. Vikiknygų turinys platinamas pagal GFDL licenciją, todėl ir įkeliamos bylos turi tenkinti šią nuostatą, arba kitos nurodytos licencijos turi būti suderinamos su nuostata, kad jų turinys gali būti bet kieno panaudotas bet kokiems komerciniams ir nekomerciniams tikslams.

Jei Jūs sukūrėte šią bylą ir norite naudoti ją Vikiknygose, Jūs galite įkelti ją iš naujo (jei ji nebuvo ištrinta – pridėti), nurodant licencijas, kurios yra Pagalba:Paveikslėliai.

Jei Jūs nesukūrėte šios bylos, bet norite ją panaudoti Vikiknygose – tam yra du būdai: 1) panaudoti fair use principą (išsamiau žiūrėkite angliškoje Vikipedijoje [1]), jei manote, kad šios bylos turinys atitinką fair use keliamus reikalavimus; 2) paprašyti autorių teisių turėtojo paskelbti jums reikalingą bylą laisvai platinama.