Gamedev/Įrankiai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
837 pridėti baitai ,  prieš 16 metų
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
*[http://www.pixologic.com/zbrush/home/home.html ZBrush 2] - 2.5D mokama, skirta skulptūravimui, modeliavimo programa. Iš aukštos kokybės modelių galima daryti [[Gamedev:Normalmap|normalmap'us]] žaidimams. Taip pat, labai naudingas paišant textūras.
 
= 2D Paišymas =
*[http://www.gimp.org/ Gimp] - Nemokama rasterinės grafikos piešimo programa. Yra galimybė įjungti lietuvių kalbą. Veikia daugelyje operacinių sistemų ir yra atviro kodo.
*[http://www.gimpshop.net/ Gimpshop] - Tai pertvarkytas Gimp, kad atrodytų kuo panašiau į Photoshop. Panašus langų ir meniu išdėstymas, siekiant pritraukti daugiau Photoshop gerbėjų. Nemokama ir atviro kodo.
*[http://www.adobe.com/products/photoshop/ Photoshop CS2] - Turbūt populiariausia mokama rasterinės grafikos programa. Turi labai daug įrankių ir filtrų. Kaina yra ganėtinai didelė.
*[http://www.skypaint.com/ Skypaint] - nemokama 2D programa, skirta skybox generavimui. Veikia kaip Photoshop įskiepis, sugeneruoja šešias tekstūras, kurios gražiai susijungia ir gali būti naudojama dangaus imitavimui žaidime.
 
{{stub}}
10

pakeitimų

Naršymo meniu