Gamedev/Įrankiai: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
1 187 pridėti baitai ,  prieš 16 metų
 
= 3D modeliavimas =
*[http://www.autodesk.com/3dsmax/ Autodesk 3ds Max] - Mokama ir turbūt populiariausia modeliavimo/animavimo/renderinimo programa. Turi daug galimybių ir irankių, daug pamokų internete ir daug papildymų. Kaina - 3.500 JAV dolerių.
*[http://www.blender3d.org/ Blender] - nemokamas, multiplatorminis, turi kiek neįprastą GUI, daugybės formatų palaikymas per Python skriptus, galima rašyti savo plugin'us.
*[http://www.blender3d.org/ Blender] - Nemokama multiplatforminė modeliavimo programa. Kiek neįprastas valdymas, ypač po gmax/3ds Max, bet pramokus galima dirbti daug produktyviau. Yra nemažai eksporterių, galima lengvai pasirašyti ir savo su python skriptų.
*[http://www.turbosquid.com/gmax/ Gmax] - Nemokama supaprastinta 3ds Max versija, skirta būtent žaidimų kūrimui. Palikta tai, kas reikalinga: poligoninis modeliavimas ir animavimas. Nėra renderinimo ir eksportavimo įrankių, tačiau naudojant FlightSimulator paketą galima exportuoti į .X (D3DX bibliotekos suprantamą) formatą. Instrukcija, kaip instaliuoti, [http://panda3d.org/wiki/index.php/Converting_from_GMax čia]. Yra galimybė renderinti, naudojant [http://www.yafray.org/ YAFRAY]. Instrukcija [http://kupio.lunarpages.com/~tru7h02/halo/gmax_render/ čia].
*[http://www.swissquake.ch/chumbalum-soft/ MilkShape] - low polygon modeliavimui skirta programa, palaiko daugybę įvairių žaidimų modelių formatų.
*[http://www.maya.com/ Maya] - Mokama, galimybės panašios į 3ds Max, nemažai eksporterių. Jei reikia tik renderinimo, tai galite naudoti nemokamą versiją - Autodesk Maya Personal Learning Edition, kuri uždeda papildomą vandens ženklą. Šį ženklą galima lengvai nukirpti.
*[http://www.anim8or.com/ Anim8or] - nemokamas, galima animuoti modelius.
*[http://www.delgine.com/ DeLeD Editor] - skirtas statiškų objektų ir žaidimų pasaulių kūrimui. Lite versija nemokama.
10

pakeitimų

Naršymo meniu