Ubuntu Linux žaliems/Iš kur gauti Ubuntu?: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
S
(Naujas puslapis: Naujos Ubuntu versijos išleidžiamos kas puse metų. Naujausią versiją galite gauti keliais būdais, visi būdai išvardinti žemiau. == Pasisiųskite Ubuntu CD iš interneto ==...)
 
 
* [http://www.ubuntu.com/getubuntu/download www.ubuntu.com] – oficiali Ubuntu svetainė.
* [ftphttps://ftp.litnet.lt/pub/ubuntu-cd/ ftp.litnet.lt] – lietuvosLietuvos FTP serveris.
 
Siųsdamiesi pasirinkite sau tinkamą CD atvaizdą (ISO), kurie yra suskirstyti pagal architektūrą (''i386'', ''amd64'') ir pagal CD variantus (''desktop'', ''alternate'', ''server'').
'''Kaip išsirinkti CD variantą?'''
 
* ''desktop'' – tai Live CD variantas, iš kurio pasileidžia pilnaivisiškai funkcionuojanti Ubuntu sistema. Užkrovę kompiuterį iš šio CD, turėsite galimybė arba įdiegti Ubuntu grafinėje aplinkoje arba paprasčiausiai išbandę Ubuntu, galėsite išėmę CD vėl grįžti prie ankstesnės operacinės sistemos nieko nekeitę.
* ''alternate'' – užkrovus kompiuterį iš šio CD diegimas vyks tekstinėje aplinkoje. Naudodamiesi šiuo CD variantu, priešingai nei ''desktop'' variante, čia turėsite galimybę tik įdiegti Ubuntu.
* ''server'' – tai serveriams skirtas CD, kuriame diegimas, taip pat kaip ir ''alternate'' variante, vyksta tekstiniame režime.
'''Kaip įsirašyti atsisiųstą failą į CD?'''
 
Po to, kai atsisiūsiteatsisiųsite ISO failą į savo kompiuterį, įrašykite jį į CD pagal šias instrukcijas: [[Ubuntu Linux žaliems/ISO failų įrašymas į CD|ISO failų įrašymas į CD]].
 
 
== Užsisakykite Ubuntu CD pristatymą paštu ==
349

pakeitimai

Naršymo meniu