Linux žaliems: openSUSE/Juodas ekranas arba konsolė paleidžiant iš diegimo laikmenos: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
;* ''Sprendimas'' – iš naujo įrašykite instaliavimui skirtą atvaizdį/programą į diegimo laikmeną, atidžiai parinkdami pasirinkdami įrašymo į laikmeną nuostatas.
* Nepavyko aptikti laikmenoje esančios sistemos paleidyklės. <br /> O tai gali nutikti, pavyzdžiui, todėl, kad paleidyklė įdiegta į disko vietą ypač nutolusią nuo ''fizinio'' standžiojo disko pradžios (ypač aktualu senesnių kompiuterių turėtojams). Pastebėtina, kad neturiu omenyje ''C:'' ar ''D:'' diskų, kaip juos mato ''Microsoft Windows'': keletas tokių diskų gali būti viename fiziniame standžiajame diske (vadinamasis ''skeltas diskas'', programine prasme; Linux dokumentacijose ''C:'' arba ''D:'' toks programiškai suformuotas diskas vadinamas ''skaidiniu'' (kai kur vartoja terminą ''skirsnis''; angl. ''partition'').
;* ''Sprendimas'' – iš naujo įrašykite diegimui skirtą atvaizdį/programą į laikmeną, atidžiai parinkdami pasirinkdami įrašymo nuostatas. PaleidyklėPageidautina, kad paleidyklė (GRUB2, GRUB, ISOLINUX, SYSLINUX ar kita...) pageidautina,būtų kadįdiegta būtiį įdiegtaskaidinį, prasidedantį ne toliau kaip kelios dešimtys gigabaitų nuo fizinio disko pradžios prasidedantį skaidinį.
 
 
470

pakeitimų

Naršymo meniu