Wikibooks aptarimas:Smėlio dėžė: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
nėra keitimo aprašymo
No edit summary
No edit summary
'''Skirmantui Jurgaičiui tik 19 - ka, tačiau vaikinas ikina puikiai žinantis, ko nori iš gyvenimo. Jo aistra – groti diskotekose, o tikslas, kurio siekia, – pasirodyti viename didžiausių pasaulyje elektroninės muzikos festivalių „Tomorrowland“. „Kuo daugiau svajosi, tuo daugiau pasieksi“, – tikina Skirmantas. Kad pasiektų tikslą, jis ne tik daug dirba, bet ir skiria tam didžiules pinigų sumas.'''
 
'''Papasakok, kaip susižavėjai didžėjaus profesija.'''
 
Visą laiką domėjausi muzika, o ypatingą dėmesį skirdavau klubinei muzikai. Esu kilęs iš mažo miestelio. Kartą teko organizuoti diskoteką kultūros namuose. Nors diskoteka buvo rengiama 20 žmonių auditorijai, visiems patiko, prašė pakartoti, tad grojau penkias valandas. Tai buvo pirmas viešas mano pasirodymas (juokiasi). Vėliau susipažinus su Ignu Vanagu (Ignas – vienas garsiausių Lietuvos didžėjų – red. past.), tapome gerais draugais. Ėmiau su juo važinėti po klubus, klausydavausi, kaip jis groja. Ignas davė daug naudingų patarimų. Įgyta patirtis pastūmėjo į priekį – susižavėjau didžėjaus darbu, jis tapo ir mano hobiu. Nors su Ignu susipažinau prieš keletą metų, mokytis groti pradėjau vos prieš du mėnesius, mat iš pradžių, kaip ir kiekvienam jaunam žmogui, man labiau rūpėjo vakarėliai. Ignas supažindino su Tomu Milasevičiumi, geriau žinomu kaip Tomas Green. Tomas tapo mano mokytoju, o aš be proto susižavėjau didžėjaus profesija.
 
'''Nuolat akcentuoji savo mokytoją T. Milasevičių. Koks ryšys jus sieja?'''
 
Tomas – ne tik mano mokytojas, bet ir labai geras draugas. Nors jis yra vyresnis, vienas į kitą kreipiamės „tu“. Manyčiau, kad šiandieną Igną galėtume pavadinti vienu geriausių Lietuvos didžėjų, o Tomas būtų puikus „grojimo vadovėlis“. Galbūt jis nėra labai garsus, tačiau viską daro labai profesionaliai. Nors šiandien Rytis visa galva pasinėręs į muziką, nepamiršta, kad svarbu turėti ir universitetinį diplomą. Į interviu vaikinas atskubėjo tiesiai iš Kauno kolegijos, kur Technologijų fakultete studijuoja informatiką.
 
'''Kaip į tavo norą tapti profesionaliu didžėjumi reaguoja draugai? Sulauki palaikymo ar pašaipų?'''
 
Draugai mane palaiko, juk kartais tenka kartu su manimi vykti į vakarėlius. Iš pradžių elektroninė muzika ir progresyvusis hausas, jiems buvo nelabai priimtina, tačiau vėliau prie tokios muzikos priprato, ji netgi ėmė patikti. Taip pat jiems patinka tai, ką darau, palaiko mane.
 
'''Niekam ne paslaptis, kad norint pradėti groti reikia milžiniškų investicijų. Kiek tau šis malonumas kainuoja?'''
 
Tiesiai šviesiai sakyti (juokiasi)? Visų pirma man, gyvenančiam Kaune, tenka važinėti į Vilniuje vykstančias grojimo pamokas. Viena pamoka atsieina apie kelis šimtus litų, jos būna du tris kartus į savaitę. Prie muzikos per dieną praleidžiu po šešias, aštuonias valandas. Visą aparatūrą galime nuomotis arba įsigyti. Aš pasirinkau brangesnį variantą ir įsigijau nuosavą aparatūrą. Tiems, kurie nori išmokti groti, pigesnis variantas yra didžėjų mokyklos.
Tėvai patenkinti mano veikla, nors tėvas nelabai supranta tos muzikos.
 
'''Kaip manai, kada tau atsipirkti visos šios investicijos?'''
 
Šie pinigai yra išleidžiami mano hobiui, malonumui. Vieni investuoja į motociklų, kiti į mašinų sportą. Tai hobis, todėl investuodamas į jį negalvoji, ar kada nors atsipirks. Gali patirti visišką „minusą“, bet jei patinka tai daryti ir gali sau leisti, viskas yra visai kitaip.
 
'''Vaikinai, grojantys prie pulto, visuomet sulaukia daug dėmesio iš merginų. O kaip tu? Ar turi merginą?'''
 
Galiu į šį klausimą neatsakyti? Pasiliksiu sau (juokiasi). Buvo simpatija, palaikė mane, kitos galbūt nepalaikys... Bus matyti. Nežinau, ar hobis prideda man pliusų merginų akyse. Tačiau kai paviešinau savo fotosesijos nuotraukas, daug merginų socialiniame tinklapyje siūlėsi į drauges, sulaukiau nemažai privačių žinučių su dailiosios lyties atstovių pasiūlymais susipažinti. Žinoma, tai smagu, bet iš pradžių reikia dirbti, o tik tada užsiimti malonumais.
 
'''Prasitarei, kad planuoji kelis pasirodymus Amerikoje. Papasakok, kas tavęs laukia už Atlanto.'''
 
Mano pusbrolis gyvena Amerikoje, ten jis turi savo sporto klubą. Kartą nusiunčiau savo miksą, jam patiko ir kaip foną paleido kūno rengybos salėje. Į sporto klubą užsuko vienas Amerikoje žinomas didžėjus Dj Diablo ir, išgirdęs šį miksą, įžvelgė manyje talentą. Tai mane labai pakylėjo ir privertė stengtis dar labiau. Dj Diablo norėjo mane pasikviesti pagroti į vieną vakarėlį, kuriame susirenka 5000 žmonių. Taip nutiko klubas buvo uždarytas, tačiau gegužę Las Vegase vyks didelis renginys, į jį mane nori pasikviesti. Taip pat mano planuose yra pasirodymai Londone, Dubline, Rusijoje. Tačiau kol nėra kontrakto, sunku kalbėti.
 
'''Šį savaitgalį pirmą kartą grojai tavęs pasiklausyti susirinkusiai auditorijai. Koks jausmas?'''
 
Esu labai patenkintas savo pasirodymu naktiniame klube Vilniuje. Gal jis ir nebuvo idealus, bet jaučiau didelį malonumą groti 500 žmonių auditorijai, judančiai kartu su manimi. Neslėpsiu, tai buvo didelis išbandymas man, mat per pirmą pasirodymą groti tokiai miniai nėra paprasta.
3

pakeitimai

Naršymo meniu