Linux žaliems: openSUSE/Perėjimas iš Windows: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
nėra keitimo aprašymo
Dauguma žmonių, prieš diegdami openSUSE ar kitą GNU/Linux distribuciją, ilgą laiką (10 ir daugiau metų) naudojosi Microsoft Windows. Pereiti prie visiškai kitos operacinės sistemos kartais gali būti sunkiau nei jūs įsivaizdavote.
 
'''Viena iš didžiausių kliūčių''' pereinant nuo bet kokios operacinės sistemos prie kitos yra ne pati OS savaime, bet '''vartotojo prisirišimas''' prie daugelį metų naudotos operacinės sistemos ir joje veikiančių programų, naujų programų ir įrenginių diegimo būdų, paprastai naudojamų rinkmenų tipų ir taip toliau.
 
Taigi nesakome, kad pereiti prie naujos operacinės sistemos yra taip pat paprasta kaip pereiti per gatvę, nes tarp Windows ir Linux yra ženklių skirtumų; bet kokie skirtumai trumpam laikui padaro gyvenimą šiek tiek nemalonų. Vis tik bet kuris, mokantis naudotis Windows, mokės naudotis ir Linux - čia nėra nieko stebuklingo; tereikia truputį kantrybės ir noro mokytis.
* Windows sistemai lengva gauti pagalbos - beveik kiekvienas žino ir naudoja Windows, taigi kuomet turite sunkumų, sulaukti pagalbos paprasta. Ne kiekvienas pažįsta žmonių, naudojančių Linux. Tačiau galite ieškoti nuotolinės [[Linux žaliems: openSUSE/Pagalba|openSUSE pagalbos]].
 
== Windows ir Linux skirtumai ==
 
* [[Linux žaliems: openSUSE/openSUSE pagrindai#Linux rinkmenų sistema| Rinkmenų sistemos skirtumai]]
 
[[Kategorija:Linux žaliems: openSUSE]]
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu